Świadczymy usługi profesjonalnego czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerek urządzeniami firmy KARCHER.

Specjalizujemy się w usługach takich jak: pranie dywanów, pranie tapicerek, pranie wykładzin, pranie mebli taki jak fotele i sofy.

Co czyścimy i gdzie działamy?

W domach:
– dywany
– wykładziny dywanowe
– meble tapicerowane

W biurach:
– od najmniejszych po rozległe hale biurowo-magazynowe
– wykładziny dywanowe
– meble tapicerowane (również gabinetowe i konferencyjne)

W hotelach:
– dywany
– wykładziny dywanowe
– meble tapicerowane
– materace

Tapicerki samochodowe:
– tapicerki

Jednymi z najbardziej zabrudzonych tapicerek są właśnie tapicerki samochodowe. Spowodowane jest to codziennym użytkowaniem.

Czyszczenie tapicerki samochodowej odbywa się przy użyciu nowoczesnych, bardzo skutecznych metod oraz zaawansowanego sprzętu firmy Karcher. Umożliwia to nie tylko zabicie wszelkich bakterii i roztoczy, ale także usunięcie trudnych zanieczyszczeń, jak smary i tłuste plamy. Są one rozpuszczane, gdyż pranie wykonuje się przy użyciu wysokiej, ale bezpiecznej dla włókien temperatury.

Mycie urządzeniami typu KARCHER usuwa alergeny i roztocza, odświeża wygląd materiałów oraz nadaje im drugie życie. Działamy na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie, używając atestowanych i dedykowanych do urządzeń środków czystości.

Dzięki urządzeniom Karcher w łatwy i komfortowy sposób czyścimy wykładziny dywanowe, dywany oraz tapicerki tekstylne. Urządzenia dogłębnie czyszczą runo wykładziny, usuwając nieprzyjemne zapachy oraz przywracając świeży wygląd.

Szybka wycena i świetny kontakt z naszej strony, usprawni całą usługę. Zadzwoń lub napisz i dołącz do grona naszych stałych klientów.

Sprawdź także naszą ofertę na sprzątanie biur i mycie okien.

Karcher, czyszczenie tapicerek samochodowych

Zadzwoń lub napisz

telefon-sprzatanie
512 879 119
mail-sprzatanie
biuro@agapelux.pl
Napisz do nas

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o wiadomość. Odpowiemy najszybciej jako to możliwe.